Естрада —  Оренда звук світло сцена відео
Технічне забезпечення заходів

Технічне забезпечення звуком

Демонстрація роботи

ЗВУКОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАХОДІВ


Компанія «Estrada» здійснює звукове забезпечення (обслуговування) заходів різного масштабу від малобюджетних до великих: концерти, корпоративи, весілля, свята, ювілеї, семінари, конференції, з'їзди, фестивалі, постановки, виставки, покази, презентації та інші заходи приватного, ділового та культурно-розважального характеру.

Ми маємо звукове обладнання і музичну апаратуру, і надаємо дану техніку в користування на час проведення Вашого заходу.

 

МИ ПРОПОНУЄМО ЗРУЧНУ СХЕМУ ЗВУКОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ:


Звукове забезпечення «під ключ» - це повний комплекс послуг з технічного забезпечення, починаючи з виїзду нашого фахівця на місце проведення заходу для отримання технічного завдання та підрахунку вартості, і закінчуючи успішною реалізацією проекту, включаючи наступні етапи: транспортування, монтаж, установка, інсталяція, репетиція, робота звукорежисерів, стейджменів і техніків звуку під час заходу.


Часткове звукове забезпечення - це добір відсутньої на місці локації апаратури та обладнання, при цьому технічне забезпечення зазвичай здійснюється спільно з локацією або з іншими технічними сервіс-провадеров, event агентствами, продюсерськими, медіа, рекламними, PR компаніями.
 

ЗВУКОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАХОДІВ


- Ви надсилаєте нам Заявку на звукове забезпечення заходу (кнопка Замовити Підрахунок) з інформацією про Вас, дату і місце проведення заходу, формулюєте технічне завдання.

- Ми пропонуємо Вам кілька варіантів Кошторисів на звукове забезпечення (технічне обслуговування) заходу в залежності від Ваших умов і бюджету.

- Ви вибираєте найкращий варіант, здійснюєте передплату в розмірі 30% від суми Кошторису (можливий як готівковий так і безготівковий розрахунок), після чого ми бронюємо обладнання і персонал на дату проведення Вашого заходу.

- Ми забезпечуємо Ваш захід необхідним звуковим обладнанням і апаратурою: привеземо, встановимо, змонтуємо, налаштуємо, проведемо репетицію, наші звукорежисери й техніки сцени виконають всю технічну роботу на заході.

- Ми координуємо звуковий сценарій заходу, забезпечуючи його відповідність загальному сценарному плану.

- Ми відповідаємо за все технічні звукові аспекти заходу.

ЧОМУ МИ?


- Проводимо ретельну підготовчу роботу до кожного заходу.

- Виконуємо повний цикл звукового технічного забезпечення заходів під «ключ».

- З нами працюють першокласні фахівці по звуку: звукорежисери, оператори, стейджмени, техніки.

- У нас краще співвідношення ціна-якість на Послуги звукового забезпечення (звукового обслуговування) заходів.

- У нас власна звукова техніка та надійні люди.

- Ми на 100% знаємо, як виконати всі вимоги Замовника, оскільки маємо 15 років досвіду успішної реалізації понад 2000 проектів.
 

ВАРТІСТЬ ЗВУКОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАХОДУ


Підрахунок вартості послуг здійснюється за Вашою заявкою - Скористайтеся кнопкою «Замовити підрахунок» або надішліть нам повідомлення на електронну пошту.

У зв'язку з відмінними звуковими технічними умовами локацій і різноманітністю цілей і форматів заходів, вартість послуг звукового забезпечення може сильно коливатися.

Ми намагаємося застосовувати гнучку систему, щоб бути максимально конкурентоспроможними.

Для постійних Замовників - ціни нижчі за ринкові.