Естрада —  Оренда звук світло сцена відео
Технічне забезпечення заходів

Технічне забезпечення звуком заходів, свят, весіль, концертів

Демонстрація роботи

ЗВУКОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАХОДІВ


Компанія «Estrada» здійснює звукове забезпечення (обслуговування) заходів різного масштабу від малобюджетних до великих: концерти, корпоративи, весілля, свята, ювілеї, семінари, конференції, з'їзди, фестивалі, постановки, виставки, покази, презентації та інші заходи приватного, ділового та культурно-розважального характеру.

Ми маємо звукове обладнання і музичну апаратуру, і надаємо дану техніку в користування на час проведення Вашого заходу.

 

МИ ПРОПОНУЄМО ЗРУЧНУ СХЕМУ ЗВУКОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ:


Звукове забезпечення «під ключ» - це повний комплекс послуг з технічного забезпечення, починаючи з виїзду нашого фахівця на місце проведення заходу для отримання технічного завдання та підрахунку вартості, і закінчуючи успішною реалізацією проекту, включаючи наступні етапи: транспортування, монтаж, установка, інсталяція, репетиція, робота звукорежисерів, стейджменів і техніків звуку під час заходу.


Часткове звукове забезпечення - це добір відсутньої на місці локації апаратури та обладнання, при цьому технічне забезпечення зазвичай здійснюється спільно з локацією або з іншими технічними сервіс-провадеров, event агентствами, продюсерськими, медіа, рекламними, PR компаніями.
 

ЗВУКОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАХОДІВ


- Ви надсилаєте нам Заявку на звукове забезпечення заходу (кнопка Замовити Підрахунок) з інформацією про Вас, дату і місце проведення заходу, формулюєте технічне завдання.

- Ми пропонуємо Вам кілька варіантів Кошторисів на звукове забезпечення (технічне обслуговування) заходу в залежності від Ваших умов і бюджету.

- Ви вибираєте найкращий варіант, здійснюєте передплату в розмірі 30% від суми Кошторису (можливий як готівковий так і безготівковий розрахунок), після чого ми бронюємо обладнання і персонал на дату проведення Вашого заходу.

- Ми забезпечуємо Ваш захід необхідним звуковим обладнанням і апаратурою: привеземо, встановимо, змонтуємо, налаштуємо, проведемо репетицію, наші звукорежисери й техніки сцени виконають всю технічну роботу на заході.

- Ми координуємо звуковий сценарій заходу, забезпечуючи його відповідність загальному сценарному плану.

- Ми відповідаємо за все технічні звукові аспекти заходу.

ЧОМУ МИ?


- Проводимо ретельну підготовчу роботу до кожного заходу.

- Виконуємо повний цикл звукового технічного забезпечення заходів під «ключ».

- З нами працюють першокласні фахівці по звуку: звукорежисери, оператори, стейджмени, техніки.

- У нас краще співвідношення ціна-якість на Послуги звукового забезпечення (звукового обслуговування) заходів.

- У нас власна звукова техніка та надійні люди.

- Ми на 100% знаємо, як виконати всі вимоги Замовника, оскільки маємо 15 років досвіду успішної реалізації понад 2000 проектів.
 

ВАРТІСТЬ ЗВУКОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАХОДУ


Підрахунок вартості послуг здійснюється за Вашою заявкою - Скористайтеся кнопкою «Замовити підрахунок» або надішліть нам повідомлення на електронну пошту.

У зв'язку з відмінними звуковими технічними умовами локацій і різноманітністю цілей і форматів заходів, вартість послуг звукового забезпечення може сильно коливатися.

Ми намагаємося застосовувати гнучку систему, щоб бути максимально конкурентоспроможними.

Для постійних Замовників - ціни нижчі за ринкові.