Естрада —  Оренда звук світло сцена відео
Технічне забезпечення заходів

Технічне забезпечення світлом

Демонстрація роботи

СВІТЛОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАХОДІВ


Компанія «Estrada» здійснює світлове забезпечення (обслуговування) заходів різного масштабу від малобюджетних до великих: концерти, корпоративи, весілля, свята, ювілеї, семінари, конференції, з'їзди, фестивалі, постановки, виставки, покази, презентації та інші заходи приватного, ділового та культурно-розважального характеру.

Ми маємо світлове обладнання, апаратуру, світлові прилади, спецефекти та надаємо дану техніку в користування на час проведення Вашого заходу.

 

МИ ПРОПОНУЄМО зручну схему СВІТОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ:


Світлове забезпечення «під ключ» - це повний комплекс послуг з технічного забезпечення світлом, починаючи з виїзду нашого фахівця на місце проведення заходу для отримання технічного завдання та підрахунку вартості, і закінчуючи успішною реалізацією проекту, включаючи наступні етапи: транспортування, монтаж, установка, інсталяція, репетиція, робота світлооператорів, світлорежисерів, техніків під час заходу.


Часткове світлове забезпечення - це добір відсутньої на місці локації апаратури та обладнання, при цьому технічне забезпечення зазвичай здійснюється спільно з локацією або з іншими технічними сервіс-провадерами, event агентствами, продюсерськими, медіа, рекламними, PR компаніями.

СВІТЛОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАХОДІВ


- Ви надсилаєте нам Заявку на світлове забезпечення заходу (кнопка Замовити Підрахунок) з інформацією про Вас, дату і місце проведення заходу, формулюєте технічне завдання.

- Ми пропонуємо Вам кілька варіантів Кошторисів на світлове забезпечення (технічне обслуговування) заходу в залежності від Ваших умов і бюджету.

- Ви вибираєте найкращий варіант, здійснюєте передоплату в розмірі 30% від суми Кошторису (можливий як готівковий так і безготівковий розрахунок), після чого ми бронюємо світлове обладнання та персонал на дату проведення Вашого заходу.

- Ми забезпечуємо Ваш захід необхідним світловим обладнанням та апаратурою: привеземо, встановимо, змонтуємо, налаштуємо, проведемо репетицію, наші світлооператори, світлорежисери та техніки виконають всю технічну роботу на заході.

- Ми координуємо технічний сценарій заходу, забезпечуючи його відповідність із загальним сценарним планом.

- Ми відповідаємо за всі технічні аспекти заходу.
 

ЧОМУ МИ?


- Проводимо ретельну підготовчу роботу до кожного заходу.

- Виконуємо повний цикл звукового технічного забезпечення заходів під «ключ».

- З нами працюють першокласні фахівці по світу: світлорежисери, світлооператори, техніки.

- У нас краще співвідношення ціна-якість на Послуги світлового забезпечення (світлового обслуговування) заходів.

- У нас власна світлова техніка і надійні люди.

- Ми на 100% знаємо, як виконати всі вимоги Замовника, оскільки маємо 15 років досвіду успішної реалізації понад 2000 проектів.
 

ВАРТІСТЬ СВІТЛОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАХОДИ


Підрахунок вартості послуг здійснюється за Вашою заявкою - Скористайтеся кнопкою «Замовити підрахунок» або надішліть нам повідомлення на електронну пошту.

У зв'язку з відмінними умовами локацій по світловому забезпеченню і різноманітністю цілей і форматів заходів, вартість послуг світлового забезпечення може сильно коливатися.

Ми намагаємося застосовувати гнучку систему, щоб бути максимально конкурентоспроможними.

Для постійних Замовників - ціни нижчі риночних.