Естрада —  Оренда звук світло сцена відео
Технічне забезпечення заходів

Технічне забезпечення заходів

Демонстрація роботи

ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАХОДІВ


Компанія «Estrada» здійснює технічне забезпечення (обслуговування) заходів різного масштабу від невеликих до великих: концерти, корпоративи, весілля, свята, ювілеї, семінари, конференції, з'їзди, фестивалі, постановки, виставки, покази, презентації та інші заходи приватного, ділового та культурно-розважального характеру.

Ми маємо звукову і музичну апаратуру, світлове і відео устаткування, сцену, сценічні конструкції й подіуми, і надаємо дану техніку в користування на час проведення Вашого заходу.

 

МИ ПРОПОНУЄМО ЗРУЧНУ СХЕМУ ТЕХНІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ:


     1. Технічне забезпечення «під ключ» - це повний комплекс послуг з технічного забезпечення, починаючи з виїзду нашого фахівця на місце проведення заходу для отримання технічного завдання та підрахунку вартості, і закінчуючи успішною реалізацією проекту, включаючи наступні етапи: транспортування, монтаж, інсталяція, репетиція, робота звукорежисерів, світлорежисерів, відеооператорів, техніків сцени під час заходу.


     2. Часткове технічне забезпечення - це добір відсутнього на місці локації обладнання та апаратури, при цьому технічне забезпечення зазвичай здійснюється спільно з локацією або з іншими технічними сервіс-провадерами, event агентствами, продюсерськими, медіа, рекламними, PR компаніями.
 

ТЕХНІЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАХОДІВ


- Ви надсилаєте нам Заявку на технічне забезпечення заходу (кнопка Замовити Підрахунок) з інформацією про Вас, дату і місце проведення заходу, формулюєте технічне завдання.

- Ми пропонуємо Вам кілька варіантів Кошторисів на технічне забезпечення (технічне обслуговування) заходу в залежності від Ваших умов і бюджету.

- Ви вибираєте найкращий варіант, здійснюєте передплату в розмірі 30% від суми Кошторису (можливий як готівковий так і безготівковий розрахунок), після чого ми бронюємо обладнання і персонал на дату проведення Вашого заходу.

- Ми забезпечуємо Ваш захід звуковим, світловим, сценічним, відео обладнанням: привеземо, встановимо, змонтуємо, налаштуємо, проведемо репетицію, наші звукорежисери, світлорежисери, відеооператори, техніки сцени виконають всю технічну роботу на заході.

- Ми координуємо технічний хід заходу, забезпечуючи його проведення відповідно до сценарного плану.

- Ми відповідаємо за всі технічні аспекти заходу.

ЧОМУ МИ?


- Проводимо ретельну підготовку до кожного заходу.

- Виконуємо повний цикл технічного забезпечення заходів під «ключ».

- З нами працюють першокласні фахівці по звуку, світлу, сцені, відео: звукорежисери, відео- і світло оператори, стейджмени, техніки.

- У нас краще співвідношення ціна-якість на Послуги технічного забезпечення (технічного обслуговування) заходів.

- У нас власна техніка і надійні люди.

- Ми на 100% знаємо, як виконати всі вимоги Замовника, оскільки маємо 15 років досвіду успішної реалізації понад 2000 проектів.

ВАРТІСТЬ ТЕХНІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАХОДИ


Підрахунок вартості послуг здійснюється за Вашою заявкою - Скористайтеся кнопкою «Замовити підрахунок» або надішліть нам повідомлення на електронну пошту.

У зв'язку з відмінними технічними умовами локацій і різноманітністю цілей і форматів заходів, вартість послуг технічного забезпечення може сильно коливатися.

Ми намагаємося застосовувати гнучку систему, щоб бути максимально конкурентоспроможними.

Для постійних Замовників - ціни нижчі за ринкові.