Естрада —  Оренда звук світло сцена відео
Технічне забезпечення заходів

Професійна оренда звуку для Вашого заходу

Оренда звуку в Києві.

На що потрібно звернути увагу Замовнику.

На сьогоднішній день для виступу різних артистів, музичних груп, концертів, вечірок, весіль, конференцій, корпоративів та інших заходів буде потрібна оренда звуку.

Оренда звуку в Києві часте явище і цією послугою користуються безліч компаній. Якісне і хороше обладнання дуже дороге і придбати його для проведення будь-якого заходу буде дуже затратно. За допомогою оренди звукового обладнання можна організувати заходи і шоу будь-яких масштабів з мінімальними витратами.  Щоб захід пройшов на всі 100%, обов'язково потрібно знати чи якісно Ви підібрали в оренду звук та чи правильного вибрали підрядника?

Природно, що з технічного боку в оренді звуку є свої лідери по звуковому обладнанню. Мінімально потрібно знати, чи надає прокатна компанія в оренду звукову апаратуру таких брендів як JBL, Electro-Voice, d & amp; b audiotechnik. Якщо так, то Ви можете бути спокійні за якість звукового відтворення на заході. Якщо Ви скористалися послугою "оренда звуку Київ", звичайно перевагу потрібно віддавати тільки таким брендам - ​​це на 50% запорука успіху Вашого заходу.

Але є також інша сторони медалі в оренді звуку: Ви повинні бути впевнені в підряднику, його комунікативних здібностях; в умінні правильно і ефективно з малими витратами часу організувати монтаж, демонтаж звукової апаратури; дати консультацію по майданчику і вміти знайти контакт з усіма організаторами заходу, бути частиною однієї команди.

На даний момент, в оренді звуку в Києві з'явилася неприємна тенденція: є велика пропозиція на ринку оренди звуку, через що з'явився великий відсоток маленьких прокатних фірм з неякісної дешевої апаратурою. Ці фірми спеціально занижують ціни, щоб хоч якось вижити на ринку оренди звуку в Києві. Тому потрібно бути підкованим в питанні оренди звуку, щоб вибрати якісних підрядників і не зіпсувати свій захід, а краще зателефонувати нам і ми проконсультуємо Вас з усіх незрозумілих питань щодо оренди звуку в Києві.

 

Автор статті - звукорежисер Олексій Фролов, копіювання статті заборонено, захищений авторським правом.