Естрада —  Оренда звук світло сцена відео
Технічне забезпечення заходів

Цифровий мікшерний пульт Allen Heath QU-24

1500 грн./зміна

Цифровий мікшерний пульт Allen Heath QU-24 :: Фото 1
Цифровий мікшерний пульт Allen Heath QU-24 :: Фото 2
Цифровий мікшерний пульт Allen Heath QU-24 :: Фото 3
Цифровий мікшерний пульт Allen Heath QU-24 :: Фото 4
Цифровий мікшерний пульт Allen Heath QU-24 :: Фото 5
Цифровий мікшерний пульт Allen Heath QU-24 :: Фото 6
Цифровий мікшерний пульт Allen Heath QU-24
Цифровий мікшерний пульт Allen Heath QU-24
Цифровий мікшерний пульт Allen Heath QU-24
Цифровий мікшерний пульт Allen Heath QU-24
Цифровий мікшерний пульт Allen Heath QU-24
Цифровий мікшерний пульт Allen Heath QU-24

Оренда цифрового пульта Allen Heath QU-24


Цифровий мікшерний пульт Allen Heath QU-24 розрахований на 30 входів / 24 виходів, відноситься до лінійки компактних цифрових мікшерів.

В оренді мікшер часто використовують для «живого звуку» на концертах і виступах музикантів, вокалістів, ансамблів, музичних груп.

Мікшер QU-24 має інтуїтивний сенсорний дисплей, функцію цифрового повернення налаштувань (в тому числі 25 моторизованих фейдерів і керовані попередні), порт dSNAKE для віддаленого підключення стейджбоксов, вбудований багатоканальний рекордер Qu-Drive, USB інтерфейс для запису звуку на Mac, можливість управління мікшером за допомогою програми Qu-Pad, вбудовані ефекти iLive високої якості.

Мікшер QU-24 володіє повнокольоровим сенсорним дисплеєм з роздільною здатністю 800 x 480, окремим фейдером на кожен вхідний канал, має 24 мікрофонних / лінійних входів, 4 процесора ефектів з окремими посиланнями і поверненнями, цифровий AES вихід і стерео ALT вихід, 3 стереовхода, 20 мікс-виходів, включаючи 2 стереоматріци і 2 стереоподгруппи з повною обробкою, окремий вхід мікрофона зворотного зв'язку і 2-Track вихід.

Всебічну канальну і FX обробку забезпечують високошвидкісні двоядерні DSP з урахуванням майбутніх оновлень і функціональної обробки.

Миттєвий доступ до всіх рівнів каналів, графічний еквалайзер і міксам забезпечений завдяки моторізованним фейдерами в Qu-24, що надає такі можливості як скидання / виклик налаштувань рівнів посилів в мікси і перемикання між шарами. Третій шар фейдерів користувач може налаштувати на свій розсуд.

Безкоштовні додатки Qu-Pad надають можливість управляти основними параметрами цифрового мікшера дистанційно за допомогою iPad, а саме: налаштовувати звукову систему і рівні моніторів прямо на сцені, вільно переміщатися по залу під час налаштування порталів, управляти мікшером з будь-якого місця в залі під час концерту і навіть мікшувати шоу. Підключається iPad до Qu-24 за допомогою Wi-Fi роутера через порт Ethernet.

18-ти канальний USB рекордер Qu-Drive працює з зовнішнім USB накопичувачем для запису і відтворення аудіофайлів. USB інтерфейс забезпечує збереження сцен і бібліотек з наступним поверненням, дозволяє записувати і відтворювати 32х30 каналів в секвенсорах на Mac.

Протокол з низькою затримкою dSNAKE дозволяє підключати до мікшера віддалені рекі AR0804 або AR2412 по кабелю Cat5 і повністю сумісний з ситем ME.

QU-24 оснащений ефектами системи iLive, які використовуються професіоналами замість плагінів і зовнішніх реків: класичні і гейтировані ревербератори, дилеї і модулятори.
 

Характеристика цифрового пульта в оренді:

 

 • 24 Моно входів (TRS + XLR)
 • 3 Стерео входів (TRS)
 • 4 Стерео ефект повернення і посилу
 • 4 ефект-процесора
 • 20 Мікс-виходів (LR, моно аукс 1-4, стерео аукс 1-3, 2 стерео підгрупи, 2 стерео матриці)
 • 25 моторизованих фейдерів
 • Цифровий AES вихід
 • Сенсорний дисплей 800x480
 • Запис / відтворення мультитреки на USB накопичувач
 • MIDI контроль і управління
 • Вбудований генератор сигналів і аналізатор спектру
 • Передача багатоканального звуку по USB
 • Розміри: 632х471х190 мм
 • Вага: 14 кг

 

Комплект поставки при оренді цифрового пульта:

 

 • Цифровий мікшерний пульт Allen Heath QU-24
 • Кабель підключення до мережі


Додаткові пристрої (iPad з додатком Qu-Pad, Wi-Fi роутер, віддалені рекі AR0804, AR2412, комутація) надаються з урахуванням необхідності за договором оренди мікшера.
 

Демонстрація роботи

Схоже обладнання