Естрада —  Оренда звук світло сцена відео
Технічне забезпечення заходів

Оренда звуку для весілля, звукове обслуговування весілля

Ми надаємо якісні послуги по звуковому обслуговую весілля, що включає в себе як оренду звуку, так і його доставку, монтаж, обслуговування під час заходу нашими звукорежисерами.

Найбільш популярні комплекти оренди звуку на весілля з актуальними цінами - в КАТАЛОГ ОРЕНДА ЗВУКУ

Зазвичай найбільш простий комплект звукового обладнання в оренду для весілля - це акустична система, мікшерний пульт, радіомікрофон, комутація.

Акустична система може складатися або з активних колонок (підсилювач звуку вбудований в колонки), або з пасивних топів і сабвуферів, які підключаються до підсилювача звуку. Другий варіант дає набагато більш якісне звучання через наявність належної кількості низьких частот.

Потужність звуку в оренду, тобто акустичної системи, визначається в залежності від кількості гостей і площі приміщення. На відкритому просторі необхідна потужність звуку подвоюється.

При цьому в мікшерний пульт підключається акустична система, радіомікрофон, ноутбук для трансляції звукових треків, через який працює звукооператор або ді-джей. Це бюджетний варіант оренди звуку на весілля.

У тому випадку, якщо на весілля запрошено музиканти або «жива» група, то комплект звукового обладнання в оренду збільшиться на вокальні та інструментальні мікрофони, радіомікрофони, монітори сценічні, комбопідсилювачі, ударні установки, стійки під мікрофони, стійки під інструменти та інша апаратура по райдеру виступаючих. Даний варіант оренди звуку на весілля є стандартним і найбільш поширеним.

Якщо ж на весілля запрошено багато виконавців, музикантів, живі команди, артисти, то відповідно оренда звуку для такого весілля прирівнюється до концерту, тому що необхідно буде задіяти велику кількість апаратури та обслуговуючого персоналу.
 

Акційні комплекти звукового обладнання в оренду / прокат для заходів