Естрада —  Оренда звук світло сцена відео
Технічне забезпечення заходів

Оренда звуку для заходів

Ви плануєте захід і хотіли б точно знати витрати на оренду звуку?

Стандартні варіанти оренда звуку ми розглянемо в залежності від виду майбутнього заходу:

 

Найкращі комплекти звуку з акутальними цінами — перейдіть в КАТАЛОГ ОРЕНДИ ЗВУКУ

 

Семінар, лекція, тренінг, майстер-клас


Вам знадобиться оренда звуку в складі: акустична система мінімальною потужністю від 1 кВт на 100 чоловік, мікшерний пульт, мікрофони (зазвичай радіосистема ручного типу або гарнітура) в кількості не менше ніж кількість одночасно виступаючих людей (також додайте мікрофон для гостей, які будуть ставити питання із залу), комутація.

 

Весілля, ювілей, свято, корпоратив


Якщо не планується виступ музикантів, то Вам знадобиться оренда звуку в складі: акустична система мінімальною потужністю від 1 кВт на 100 чоловік, мікшерний пульт або діджейський пульт, 2 радіо мікрофона, ноутбук, звукова карта, комутація.

Якщо ж планується виступ музикантів, то Вам знадобиться оренда звукового музичного обладнання та апаратури відповідно до технічного райдеру музикантів, зазвичай це сабвуфери, ударна установка, комбопідсилювачі, монітори, вокальні та інструментальні мікрофони, мікрофонні стійки, інструментальні стійки, цифровий мікшерний пульт або ж багатоканальний аналоговий мікшерний пульт плюс звукові обробки. Крім того, знадобляться послуги техніків монтажу звукового обладнання та послуги професійного звукорежисера.

 

Концерт, фестиваль


Вам знадобиться оренда звукового музичного обладнання та апаратури відповідно до технічного райдеру всіх виступаючих музикантів: акустична система (портал) в складі пасивних топів і сабвуферів з підсилювачами звуку потужністю відповідно до розрахункових норм кількості глядачів і характеристик локації, конструкція для навісу звукового порталу, ударна установка, комбопідсилювачі, монітори, вокальні та інструментальні мікрофони, мікрофонні стійки, інструментальні стійки, цифровий мікшерний пульт з обробками, коммутація, силовий кабель. Кількість звукового обладнання залежить від вимог технічного райдера для кожного учасника виступу. Крім того, знадобляться послуги бригади техніків монтажу звукового обладнання та послуги стейджменів і професійного звукорежисера.

Телефонуйте нам прямо зараз, консультація безкоштовно.

Каталог ЗВУКУ І ЗВУКОВОГО ОБЛАДНАННЯ в оренду / прокат для заходів