Естрада —  Оренда звук світло сцена відео
Технічне забезпечення заходів

Оренда обладнання для конференцій: звук, світло, сцена, відео

Ми здійснюємо звукове обслуговування конференцій «під ключ», а саме: послуги оренди звуку, світла, проектора, екрану, сценічних конструкцій, обладнання для перекладу, включаючи логістику, монтаж, демонтаж, роботу звукорежисерів, відео операторів, світло операторів, техніків сцени.

Акційні комплекти звукового обладнання в оренду / прокат для заходів

Акційні комплекти світла і світлового обладнання в оренду / прокат для заходів

Акція на СЦЕНУ ПОДІУМ в оренду / прокат для заходів

Світлодіодні екрани в оренду / прокат для заходів

Проектори та екрани в оренду / прокат для заходів

Для конференцій найбільш затребуваним є звукове обладнання в оренду - це звукова система, яка включає акустику, підсилювачі потужності, мікшерний пульт, комутацію, а також, як правило, потрібно більше ніж зазвичай кількість мікрофонів, що дозволяють проводити дискусію великій кількості людей.

Доволі часто необхідний проектор або екран, на якому відтворюється відео матеріал для доповідей виступаючих.

Іноді необхідна відео трансляція на екрані (екранах) виступів учасників. У такому разі необхідно замовляти послуги відео операторів, які знімають відео на камери і в режимі on-line передають даний відеоматеріал на екран.

Потужність звуку в оренду для конференцій залежить від кількості гостей і площі локації. Приблизно на 100 осіб в закритому приміщенні потрібно 1 кВт звуку, але ці розрахунки необхідно коригувати залежно від конструкції локації і висоти стелі.

Акустична система може розташовуватися на сцені, на спеціальних стійках, підвішуватися на сценічних фермах, також можуть бути встановлені додаткові комплекти звуку з боків.

Потім звукова система комутується з пультом мікшера, куди підключаються радіомікрофони і, при необхідності, ноутбук для трансляції звукових треків.

В оренду для конференції в вигляді «круглого столу» часто потрібні спеціальні мікрофони, які встановлюються на стійках на столах.

Також в оренду для конференції може знадобитися сцена у вигляді подіуму. На подіумі на стійках встановлюються мікрофони для виступів учасників, можуть стояти стільці і столи, розташовуватися екран проектора, світлові прилади.

Ззаду подіуму на спеціальних сценічних конструкціях підвішується бренд-волл.

Світлові прилади на конференцію також досить часто затребувані як додаткове освітлення майданчика для презентації.

Оренда обладнання для конференції вимагає попередньої підготовки, тому наші фахівці завжди приїжджають на місце локації для уточнення всіх вимог Замовника.

Актуальні ціни на оренду звукових систем

Актуальні ціни на оренду світла і спецефектів

Актуальні ціни на оренду сцени й подіумів

Актуальні ціни на оренду проекторів та екранів