Естрада —  Оренда звук світло сцена відео
Технічне забезпечення заходів

Звук, світло, сцена на весілля

Ви плануєте весілля і вибрали місце її проведення, але весільна локація не має святкового, сценічного, дискотечного освітлення або ж Вам би хотілося додатково підсвітити такі об'єкти як стіл молодят, торт, арку церемонії, фонтан, альтанку на вулиці, балкон, фотозоні, стіни, стелю, підлогу ...? Тоді Вам потрібно замовити послуги світлового забезпечення весілля.

Ви хочете запросити на весілля ведучого, діджея, музикантів, але весільна локація не має в наявності потрібного звукового обладнання й апаратури або це обладнання недостатньо, не вистачає потужності або воно поганої якості? Тоді Вам потрібно замовити послуги звукового забезпечення весілля.

Весільна локація не має піднесення або помосту для виступу запрошених артистів і музикантів? Тоді Вам потрібна сцена (подіум), яка збирається з модулів до потрібного розміру, висоти, форми.

Зателефонуйте нам на гарячу лінію і замовте підрахунок, ми пропонуємо давно розроблену зручну схему здачі в оренду звуку, світла, сцени для весіль і робимо все в пакеті «під ключ»: доставку обладнання, монтаж, інсталяцію, репетицію, роботу звукорежисерів, світло операторів, техніків сцени.

Озвучте нам свої вимоги й характеристики локації, і ми все підрахуємо, зробимо весільну комплексну знижку 25%, при необхідності виїдемо на місце весільної локації.

Наші ціни на рівні нижче середнього, тоді як обладнання найсучасніше, а якість послуг висока.

Актуальні ціни на оренду звукових систем

Актуальні ціни на оренду світла і спецефектів

Актуальні ціни на оренду сцени й подіумів

Актуальні ціни на оренду відео обладнання й екранів

Акційні комплекти звукового обладнання в оренду / прокат для заходів

Акційні комплекти світла і світлового обладнання в оренду / прокат для заходів

Акція на СЦЕНУ ПОДІУМ в оренду / прокат для заходів