Естрада —  Оренда звук світло сцена відео
Технічне забезпечення заходів

Оренда світла для заходів та яскравих подій

Оренда світла для заходу потрібна в тому випадку, якщо локація заходи не оснащена основним світлом в повній мірі або ж необхідно висвітлити сцену, показ, презентацію, виставку, декор.

Також досить часто локація створюється з «нуля», наприклад, коли для модного показу обраний покинутий заводський цех, або весільна церемонія планується в тіні вікових дерев.

НАЙРАЩІ ПРОПОЗИЦІЇ З ЦІНАМИ — КАТАЛОГ ОРЕНДИ СВІТЛА

Акційні комплекти світла і світлового обладнання в оренду / прокат для заходів

Наші очі люблять насолоджуватися світлом, м'яким, приємним, що створює чарівний обсяг, чистоту і красу. Наші вуха хочуть чути красу, а наші очі хочуть бачити красу. Це природна потреба органів почуттів і так народжується відчуття задоволення від того, що відбувається.

Професіонали у сфері організації заходів прекрасно знають цей секрет. Саме вони найчастіше беруть світло в оренду для оформлення залу, декору приміщення, місць й предметів локації, виставкових експонатів. І, звичайно ж, найбільш часто світло в оренду потрібне для сцени під час виступу музикантів, акторів, артистів, вручення нагород, шоу. Яка ж сцена без світла?

Оренда світла для концерту або сценічного виступу артистів вражає різноманітністю світлового обладнання. Найбільш часто використовуються рухомі голови Head, Spot, Beam, в поєднанні з LED панелями й прожекторами. Таке світло дає динаміку, рух, велику кольорову гаму, малюнки, світлові промені.

Для освітлення вистави найбільш затребувана оренда світла природного жовтого відтінку, тоді як для мюзиклу може знадобитися потужне сценічне світло з динамікою, як і для концерту.

Жовту природне світло в оренді також використовують для фото, тоді як яскраве денне світло використовують для виставкових локацій і презентацій.

Для декору залу і підсвічування окремих місць, столів, стін, предметів, стель, декорацій використовують LED прожектори.

Світлове рішення кожного яскравої події — це творчість, а професіонал, який створює світлову виставу називається художник по світлу.

Для індивідуальних світлових рішень, зв'яжіться з нами для отримання безкоштовної консультації та підрахунку кошторису.