Естрада —  Оренда звук світло сцена відео
Технічне забезпечення заходів

Оренда сцени з дахом, накриттям у Києві для заходів та концертів

Ми надаємо послуги оренди сцени з дахом (накриттям) з монтажем, транспортуванням та логістикою.

Цей вид послуг повинен надаватися тільки професійними досвідченими компаніями через підвищену небезпеку висотних робіт, а також повинні бути дотримані всі правила техніки безпеки на основі чітких підрахунків рівня навантаження на конструкцію.

СЦЕНА с крышей в аренду / прокат для мероприятий

Оренда сцени з дахом потрібна для концертів, фестивалів та інших заходів на відкритому повітрі, особливо коли на сцені розташовуватиметься чимала кількість музичної апаратури, звукового та світлового обладнання, відео екрани, спецефекти.

Це пов'язано з можливими опадами та/або вітром у день заходу та, крім того, конструкція сцени з дахом використовується для навісу обладнання: звуку, світла, екрану, спецефектів.

Найчастіше для вуличних заходів використовуються розміри сцени з дахом 4х3 м, 6х3м, 6х4 м, 6х5 м, 6х6м, 8х6 м, 10х8 м, 12х10 м.

Якщо планують виступ танцювальних колективів та/або оркестру, то розмір сцени з дахом зазвичай розраховують мінімум 8х6м або 10х8м.

Якщо планують виступ музикантів «в живу», то вивчають технічні райдери виступаючих і за кількістю обладнання на сцені визначають її розмір.

Якщо планують виступ провідних і спікерів або виконання «під мінус», можна обійтися розміром сцени з дахом 4х3м.

Сцена з дахом складається з нижньої частини і верхньої частини:

Низ сцени — це подіум, який найчастіше збирається зі сценічних модулів 1х2 метри з вологостійкої суперміцної фанери і алюмінієвого профілю. Зазвичай висота подіуму для сцен з дахом становить 50 см, 75см, 1м, 1,5 м.

Подіум збирається з модулів у необхідного розміру поміст і фіксується міжподіумними кріпленнями, а якщо сцена встановлюється на нерівну поверхню, то висота вирівнюється домкратами.

При похилій поверхні установки та/або коли потрібна висота подіуму більше 1 метра використовують не модульні блоки, а LAYER, будівельні риштування, на які зверху укладають сценічну фанеру.

Верх сцени - дах або накриття, являє собою прямокутний паралелепіпед з алюмінієвих ферм. Це легка надміцна конструкція збирається зі сценічних ферм різної довжини і скріплюється між собою елементами кріплення.

Сценічні ферми можуть мати довжину 0,5 м, 1 м, 1,5 м 2 м, 2,5 м, 3 м, 3,5 м, 4 метри, з яких збираються вертикальні опори, потім на ці опори встановлюють горизонтальні опори з ферм, після чого дах піднімається за допомогою лебідок на потрібну висоту.

Дах сцени покривається спеціальним водовідштовхувальним тентом, а на задню частину і боковини сцени навішується банерна тканина на сітковій основі, щоб під час вітру не було ефекту парусності.

Особлива увага при оренді сцени з дахом приділяється безпеці та стійкості конструкції в цілому, для чого використовуються обтяжувачі, плити, хрести, вид і кількість що розраховують залежно від навантаження на конструкцію та ваги обладнання.

Верх сцени з алюмінієвих ферм називається SUPERLIFT, виглядає красиво, сучасно і підходить практично для будь-якого декоративного рішення.

На великих масових заходах з боків сцени з дахом споруджують портали для навісу банерів, світлового та звукового обладнання, відео екранів.

Монтаж  сцени з дахом займає від 6 до 12 годин залежно від її розмірів, поверхні локації, кількості персоналу для її монтажу.

Вартість оренди сцени з дахом підраховується щоразу індивідуально та залежить від терміну використання сцени, витрат на доставку та логістику, враховується також нічний монтаж/демонтаж.