Естрада —  Оренда звук світло сцена відео
Технічне забезпечення заходів

Оренда сцени або подіуму

Оренда сцени й подіуму з установкою і транспортуванням — це стандартна послуга технічного сервіс-провайдера заходів.


Проте, потрібно продумати функціонал і дизайн оренди сцени або подіуму, щоб вирішити завдання просування головної концепції заходу і гармонійно вписати конструкцію сцени або подіуму в дизайнерське рішення локації.

З розмірами сцени або подіуму визначаємося виходячи із запланованої кількості одночасно знаходяться на сцені виступають. Наприклад, якщо на сцені буде оркестр, то кожному музиканту потрібно мінімум 1 м² площі.

Якщо захід буде проходити в приміщенні, то, як правило, накриття (дах) сцени не використовується, в оренду замовляють тільки подіуми висотою від 25 до 100 см. Зазвичай, для презентації, лекції, майстер-класи або весільної церемонії необхідно не менше 4 м², для виступу групи музикантів - від 12 до 36 м2, для показу мод - 40 і більше м².

Розміри і конфігурація сценічного подіуму дуже різноманітна, адже подіум являє собою модульні блоки, які збираються подібно конструктору і можуть бути практично будь-якої форми і розмірів: квадрат, прямокутник, форм літер «Г», «П», «T», «Ш», «Н», а також у вигляді трибун або сходів.

Якщо для виготовлення подіуму використовують Layer і спеціальну фанеру, то можна отримати круглі і овальні форми багаторівневої сценічної конструкції.

Для заходів на вулиці «open air» замовляють в оренду сцену з накриттям розміром стандарт в метрах: 4х3, 5х4, 6х4, 7х5, 6х6, 8х6, 10х8, 12х10, висота сцени від 75 см і до 2 метрів, стандарт 120- 150 см , висота накриття стартує від 4 метрів.

Оренда сцени з накриттям

Оренда подіуму сценічного

Оренда ферм сценічних

Акція на СЦЕНУ ПОДІУМ в оренду / прокат для заходів

СЦЕНА з накриттям в оренду / прокат для заходів

Подіум - СЦЕНА в оренду / прокат для заходів