Естрада —  Оренда звук світло сцена відео
Технічне забезпечення заходів

Оренда: Подіум сценічний 6 х 4 метри

7200 грн./зміна

Оренда: Подіум сценічний 6 х 4 метри :: Фото 1
Оренда: Подіум сценічний 6 х 4 метри

Оренда подіуму: Подіум 6 х 4 метри


Ми пропонуємо в оренду (прокат) подіуми стандартних форм і розмірів за зниженими цінами. Ціна оренди подіуму вказана за 1 добу і включає транспортування і монтаж по Києву, на 2-у добу і більше надається знижка 30%.

 

Оренда (прокат) подіуму включає:


- Розмір подіуму: 6 на 4 метри
- Кількість модулів у конструкції: 12 штук
- Висота подіуму на вибір Замовника: 25 см, 50 см, 75 см, 100 см
- Якщо висота подіуму 50 см і вище, в комплект оренди додатково входить сценічна сходинка
- Транспортування подіуму в обидві сторони, вантажно-розвантажувальні роботи, монтаж і демонтаж включені в зазначену ціну оренди в межах міста Києва (за межами Києва - додаткова доплата)
- Послуга декорування подіуму не включена в ціну оренди й обговорюється додатково як індивідуальні побажання Замовника


Характеристика подіуму:


Подіум - це сцена без даху. Оренда подіуму часто використовується для заходів, коли необхідно підняти (зробити доступним для огляду) ведучих, артистів, музикантів, моделей, виставковий зразок, об'єкт презентації.

Сцена з подіуму використовується як сценічний майданчик, глядацька трибуна, піднесення, поміст, подіум під час проведення культурно-видовищних і ділових заходів.

Подіуми - це збірні модулі, які збираються в єдину сценічну конструкцію заданої форми й розміру. Між собою модулі з'єднуються міжподіумними стяжками, що дозволяє кожен раз створювати монолітну, стійку, надійну сцену необхідної форми й розміру.

Один сценічний модуль має прямокутну форму 1 на 2 метри, при монтажі модулі з'єднуються між собою, а в спеціальні отвори подіуму вставляються ніжки довжиною 25 см, 50 см, 75 см, 100 см, що забезпечує необхідну висоту.

Таким чином, сцена з подіумів практично завжди відповідає точним вимогам Замовника. Крім того, можна зібрати багаторівневу конструкцію з подіумів, що використовується, наприклад, для виступу оркестрів.

Конструкція подіуму виготовлена ​​з алюмінієвого профільного каркаса, а покриття - з вологостійкої, ламінованої, березової фанери товщиною 21 мм, що дозволяє використання подіуму при будь-яких погодних умовах.

Розподілене навантаження подіумного модуля становить 700 кг / m².

Демонстрація роботи

Схоже обладнання