Естрада —  Оренда звук світло сцена відео
Технічне забезпечення заходів

Оренда музичної апаратури Backline

Беклайн (backline - back-ззаду, line -лінія) - це забезпечення акустикою і звуковий музичною апаратурою виступаючих на сценічному майданчику артистів і музикантів: це сценічні монітори, мікшерні пульти, інструментальні мікрофони, вокальні мікрофони, гітарні та басові комбопідсилювачі, музичні інструменти, барабанна установка, звукові обробки, стійки для інструментів і мікрофонів, комутація та інше.

АКУТАЛЬНІ ЦІНІ НА ОРЕНДУ МУЗИЧНОЇ АПАРАТУРИ — ДИВІТЬСЯ В  КАТАЛОЗІ 

Оренда музичної апаратури потрібна, якщо на заході будуть «вживу» виступатимуть музиканти.

Технічний райдер - це список звукового обладнання, музичної апаратури, музичні інструменти, які необхідні музикантам для виступу.

У своєму технічному райдері музиканти пред'являють до беклайн досить чіткі вимоги, вказують потужність звукової акустичної системи й допустимі торговельні марки звукового обладнання.

Найчастіше вимоги технічного райдера розраховані на великий концертний майданчик, а не на середню і малу локацію. Таким чином, організатор заходів повинен розбиратися в технічних характеристиках, щоб прийняти правильне рішення про оренду звукової апаратури й обладнання необхідної кількості, потужності, якості.

У будь-якому випадку організатор заходу повинен подбати, щоб орендовану звукову апаратури обслуговував професійний звукорежисер.

Професійні музиканти дуже уважно ставляться до виконання вимог технічного райдера на локації, оскільки від цього безпосередньо залежить успіх їх виступу. Нерідкі випадки, коли музиканти відмовляються виступати, якщо організатор заходу допустив грубі помилки або виявив недбалість.

Ще раз потрібно наголосити, що оренда музичної апаратури та звукового обладнання, повинна бути згідно з вимогами музичного колективу, і на цьому не можна економити, але і зайве брати не слід.

На сьогодні виступи під фонограму ("фанера") витіснили «живі» виступи через цілі економії на оренді музичної апаратури та послуги звукорежисера.

Сьогодні модно влаштовувати тендери, і виграє той, хто запропонує дешевше ціну, і як результат, - дешевше запустити в колонки фонограму, ніж якісно наживо озвучити музичний колектив.

Саме на беклайн економлять організатори, які виграють тендери, а Замовник отримує фонограму замість оригінального живого звуку.

Є і зворотна сторона. В ідеалі, оренда музичної апаратури, Беклайн (BackLine) повинні бути в суворій відповідності з технічним райдером групи, але іноді, даний список містить завищені вимоги, що розраховане на підняття іміджу «зірки».

Але ж бюджет не гумовий. У організатора виникає цілком закономірне питання - чи можна обійтися менш дорогою апаратурою? Так, можна!

 Проблему вирішить професійний звукорежисер, який запропонує оптимальний варіант звукового обладнання. Цей варіант буде враховувати індивідуальні особливості локації для виступу, а серед нашого значного списку музичної апаратури в оренду є краще з кращого.

Оренда (прокат) звукового обладнання: Колонки Монітори Топи Сабвуфери

Оренда (прокат) мікрофонів

Оренда (прокат) мікшерних пультів

Оренда (прокат) звукових обробок

Оренда (прокат) гітарних комбопідсилювачів

Оренда (прокат) барабанів